Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentfacebooklikeandshare has a deprecated constructor in /home/nv015300/www_root/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 45

 Obchod, kde sa stretli DOBRÉ CHUTE a zdravá strava

 

     

Prinášame Vám obchod, kde sú dobré chute, zdravá strava, bio produkty a farmárske výrobky najmä zo Slovenska.  

 

Prvá myšlienka na založenie tejto stránky dozrievala postupne. Náš záujem o bylinky, zdravú výživu a veci podobné funguje už roky. Postupne sa okruh ľudí so spoločnými záujmami okolo nás rozrastal a to bol impulz na vznik nášho spoločného obchodíku.

 

My v Dobrechute.sk totiž veríme, že kvalitné jedlo si zaslúži každý, či ste vegetarián, vegán, vitarián, celiatik, alebo Vás zaujíma zdravá či raw strava. Preto tu chceme byť pre všetkých, ktorým zdravie nie je ľahostajné, no zároveň si radi vychutnajú dobroty, ktoré dopestovali a vyrobili ľudia s láskou k našim krajom.

                          

     - v OBCHODE Vám ponúkame farmárske výrobky, zdravú stravu a bio produkty z našich krajov, polí, lesov a lúk.

                         

      - v kategórii BLOG Vám budeme prinášať základné informácie o bylinkách – ich použití a zbere. Tiež sa budeme venovať zdravej výžive ako takej a spolu nahliadneme do jej tajných zákutí.

 

Nesľubujeme, že budeme perfektní, no budeme sa snažiť urobiť pre vás všetko, čo je v našich silách. Preto neváhajte – pýtajte sa a my budeme odpovedať, informovať a hľadať za vás.

 

Tešíme sa,  že spolu s vami objavíme recepty a ingrediencie staré i úplne nové.