Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentfacebooklikeandshare has a deprecated constructor in /home/nv015300/www_root/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 45

 

Toto leto sme sa vybrali na dovolenku na Moravu po stopách úspešného seriálu Vinaři. Na úvodnej fotke môžete vidieť Vinařství u Kapličky, ktoré vo filme poskytuje zázemie Frantovi Vlčkovi a jeho vinářství. Je to naozaj prekrásny areál s možnosťou ubytovania, ochutnávky vína či prehliadkou pivníc. Mali sme z toho úžasný zážitok a ani tam sme nezaháľali a objavili skvelý hroznový mušt, ktorý možno zaradíme do ponuky nášho obchodíku

 

Celá oblasť Pálava je čarovný kraj a keď si predstavím, že som celé tie roky chodieval autom po diaľnici len pár desiatok kilometrov vedľa a nikdy som ju nenavštívil tak ma to mrzí. Táto prírodná perla Južnej Moravy má naozaj čo ponúknuť aj mimo vína, ktorému sa tu však dá len veľmi ťažko vyhnúť.

 

A cestou Vám zaručene bude v hlave znieť titulná pieseň seriálu od kapely Chinaski - Najdu tam všechno co na světě mám rád, vodu, slunce a nekonečný vinohrad.

 

 

 

A samozrejme čarovné posedenia pri pohári vínka a návštevy vínnych pivníc. My sme si dovolenku užili a odporúčame tento kraj aj vám. Už teraz sa tešíme na nové diely seriálu Vinaři, ktoré sa pripravujú.