Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentfacebooklikeandshare has a deprecated constructor in /home/nv015300/www_root/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 45

 

Jedného dňa pri návšteve sociálnych sietí mi do oka padla krásna práca kreatívneho umelca, ktorý vyrába drevené nápisy tak obľúbené v našich domácnostiach, len s jedným dôležitým detailom – boli po slovensky. Takže žiadny HOME, LOVE, WELCOME, ale DOMOV, LÁSKA, VITAJTE. V tej chvíli som si uvedomil, že už dávno ma napadla otázka prečo po anglicky? A som rád, že to niekto začal vyrábať v slovenčine. 

 

No a to bol zároveň dobrý dôvod na to, aby som ho oslovil s prosbou na spracovanie loga nášho obchodíku Dobré chute.  Andrej Agi Gonda a jeho dielňa plná nápadov má naozaj príznačný názov – ARKAI – Agiho Raj Kreativity A Inšpirácie. No a o tom, že Agi má naozaj kreatívny a inšpiratívny prístup bola aj realizácia návrhu, až po vytvorenie samotného loga.

Výsledok je oveľa lepší ako som čakal, takže odteraz máme v obchodíku kúsok umeleckého diela. Za to mu patrí vďaka a som rád, že okolo seba máme takýchto šikovných remeselníkov a umelcov. Dobrá správa je, že remeslo na Slovensku ešte stále žije a dovolím si povedať, že zažíva svoje znovuzrodenie.